O firmie

Podstawą naszego działania jest dążenie do zadowolenia każdego klienta, a to wszystko poprzez skuteczne działania w pozyskiwaniu dotacji i środków finansowych jak i fachową obsługę każdego zainteresowanego.

Firma  umacnia swoją pozycję na rynku południowej Polski.

B&M Consulting posiada biuro w Krakowie, oraz mobilnych konsultantów działający w całej Polsce.Jesteśmy członkiem SIG w Nowym Sączu (Sądeckiej Izby Gospodarczej).

Różnorodność programów i sposobów przyznawania dotacji unijnych jest związana ze zwiększoną rolą Brukseli.Bynajmniej, większość dyrektorów firm, osób prowadzących działalność gospodarczą nie korzysta z dotacji unijnych, ponieważ nie dysponuje wystarczającą wiedzą, albo po prostu nie ma na to czasu. Czesto też, zdarza się, że podmioty samodzielnie starające się o dofinansowanie szybko spostrzegają kompleksowość procesu pozyskiwania dofinansowania z Unii i rezygnują.

Metodologia naszej pracy, sprawdzona i skuteczna, polega na kompletnej analizie firmy, klienta, branży, w której funkcjonuje, bieżących projektów i tych późniejszych w celu przedstawienia optymalnych rozwiązań finansowych na rozwój firmy, a następnie przygotowaniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie. Ponadto, nasi konsultanci wykonują stały monitoring ekonomiczny dla naszych klientów z zakresu postępu w ocenie wniosku, aktualnych źródeł wsparcia finansowego na rozwój działalności naszych klientów lub na utworzenie nowej firmy.

Posiadamy  doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji i funduszy zewnętrznych.

 
Aktualności
   
     
     
 
     
  WYPEŁNIJ ANKIETĘ >>  
 
     
 
     
 
 
 
     
 
Piątek, 01 Listopada 2013
Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 
  B&M CONSULTING - O funduszach unijnych wiemy wszystko!
Ofirmie - Oferta - Przydatne linki - Aktualności - Współpraca - Kontakt

biurko na godziny Kraków tanie pożyczki internetowe gotówka od rękihttps://chwilowkiok.pl/pozyczki-chwilowki/ outlet-wear.com Pożyczka 1000 złDotacja PUP 2019
projektowanie stron www iPolska.com.pl