DOTACJE UNIJNE

Firma B&M Consulting oferuje wsparcie podczas całego procesu pozyskiwania jak i rozliczania dotacji.

Pierwszy etap w którym nasi konsultanci towarzyszą klientom to przeprowadzenie analizy możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych. Jest to bezpłatna usługa.  Drugi etap to tworzenie pełnej dokumentacji konkursowej  projektu oraz wsparcie merytoryczne podczas procesu jej oceny. Na życzenie Klientów podejmujemy się również rozliczania tych projektów.

Pozyskujemy dotacje unijne dla:

- istniejących przedsiębiorstw z sektora MŚP zarejestrowanych na terenie Polski.

- osób fizycznych pragnących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Polski.

- organizacji pozarządowych (np. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni, związków wyznaniowych).

- jednostek samorządu terytorialnego.

- spółdzielni.

Ze względu na dużą częstotliwość zmian w regulaminach i harmonogramach konkursów, włączyliśmy do naszej oferty umowę info- monitoringu. Dzięki niej nasz Klient na bieżąco będzie informowany o nowych możliwościach pozyskania dotacji.

 

FINANSOWANIE firm z źródeł zewnętrznych

Od pomysłów do opracowania projektów i przygotowanie w oparciu o nie raportów ,biznes planów , memorandum informacyjnego , prospektów.Finansowanie od kredytu i pożyczek pozabankowych do  Aniołów Biznesu.

 

WYNAGRODZENIE

W B&M Consulting szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

W przypadku dotacji unijnych oraz pożyczek preferencyjnych  cennik usług dostosowany jest do stopnia skomplikowania projektu oraz spodziewanego nakładu pracy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów zdecydowaliśmy się na przesunięcie części wynagrodzenia na moment otrzymania dotacji/pożyczki. Wypłata tej części honorarium zwanej dalej success fee następuje zgodnie z umową wciągu 14 dni od daty wpływu dotacji/pożyczki na konto klienta. Opłata administracyjna stanowiąca dopełnienie naszego wynagrodzenia płatna jest wciągu 7 dni od podpisania umowy.

Stawiając na otwartą i bezpośrednią komunikację z klientem, każdemu z Państwa zapewniamy indywidualną opiekę jednego z Konsultantów. Taka organizacja pracy pozwala nam zagwarantować przejrzystość współpracy i najwyższą jakość usług.

      
Bez zaangażowania, wstępny kwestionariusz B&M Consulting jest niezbędnym elementem przy pierwszym spotkaniu. Pomoże on w ocenie szans Państwa firmy na dotacje unijne lub inną formę pomocy finansowej.

W tym celu proszę o wypełnienie kwestionariusza (plik word) lub formularza znajdującego się po prawej stronie.
 

POŻYCZKI PREFERENCYJNE

Nasza firma pomaga również w pozyskaniu pożyczek preferencyjnych. Czym się różni Pożyczka Preferencyjna od zwykłej pożyczki bankowej ? Podstawową różnicą jest to, że pożyczek preferencyjnych udzielają wybrane Instytucje Państwowe z każdego województwa. Drugą ważną cechą jest ich korzystne oprocentowanie dużo niższe niż w bankach komercyjnych, oraz dodatkowe możliwości np. umarzanie części kredytu.Pożyczka preferencyjna jest połączeniem dotacji unijnej (np. warunki kwalifikowalności), oraz kredytu (oprocentowanie). Proponujemy kompleksową pomoc przy opracowaniu i rozliczaniu wniosków. 


  

Dotacje unijne, inwestycje, doradztwo ,pożyczki preferencyjne wszystko w jednym miejscu !!!!

 

 
Aktualności
   
     
     
 
     
  WYPEŁNIJ ANKIETĘ >>  
 
     
 
     
 
 
 
     
 
 
  B&M CONSULTING - O funduszach unijnych wiemy wszystko!
Ofirmie - Oferta - Przydatne linki - Aktualności - Współpraca - Kontakt

biurko na godziny Kraków tanie pożyczki internetowe gotówka od rękihttps://chwilowkiok.pl/pozyczki-chwilowki/ outlet-wear.com Pożyczka 1000 zł
projektowanie stron www iPolska.com.pl